BOBBI BROWN- POT ROUGE FOR LIPS& CHEEKS (KREM ALLIK)

BOBBI BROWN- POT ROUGE FOR LIPS& CHEEKS (KREM ALLIK)

Bobbi Brown genellikle ten ürünleriyle bilinen bir marka olmakla birlikte hepimizin çok severek kullandığından eminiz! Bu krem allıklar da markanın oldukça meşhuraları diyebiliriz. Adından da anlaşıldığı üzere bu allıkları hem yanaklarda hemde dudaklarda kullanabiliyorsunuz. Size bir ipucu! Islak görünümlü makyajlardan hoşlanıyorsanız,bu ürünü göz kapaklarınızda far olarakta kullanabilirsiniz . Toplamda 8 renkten oluşan,her cilt rengine ve her zevke uygun renkler bulunuyor. Krem ürünler,toz ürünlere göre çok daha kalıcıdır. Bu üründe tıpkı diğer krem ürünler gibi çok kalıcı. Özellikle yaz aylarında,kalıcılık istenilen özel günlerde ve tabi ki her gün kullanıma çok uygun. İsterseniz parmaklarınızla istersenizde fırça ile kullanımını sağlayabilirsiniz. Bizim Bobbi Browndaki favorilerimiz arasında başlarda gelen bu güzel ve çok amaçlı ürünü hepinize şiddetle tavsiye ediyoruz.

Fiyatı: 130 TL

[Toplam:1    Ortalama:5/5]

BOBBI BROWN- POT ROUGE FOR LIPS& CHEEKS (KREM ALLIK)” için 6 yorum

 • Temmuz 8, 2018 tarihinde, saat 2:28 pm
  Permalink

  piyasadaki açık ara en kalıcı allıklardan olduğunu iddia edebileceğim seri. krem allıklar elbette marka farketmeksizin daha kalıcılar ancak, nars multiple da kullanmış biri olarak pot rouge’u daha başarılı buldum.

  Yanıtla
 • Temmuz 8, 2018 tarihinde, saat 2:28 pm
  Permalink

  üç rengini kullandığım, başarılı bulduğum allık serisi. krem/likit/jel allıkları toz allıklara nazaran daha çok severim. daha canlı ve doğal dururlar gözümde. bu allıkların yenilenmiş serisinin kapağı menteşeli (ne denir bilemedim başka:) eski serisi kavanoz gibiydi, kapakları çevirilerek açılıyordu. yeni ambalajda farkettiğim kadarıyla gramajını da düşürmüşler. yeni seriden poder pink ve calypso coral renklerini eski seriden de pink truffle’ı kullandım. powder pink çok tatlı bir doğal kahverengimsi pembe. calypso coral’ı elden çıkardım çünkü rengi pek kullanmadığımı farkettim. pink truffle powder pink’in bir ton daha sonbahar için olanı. ciddi bir ortama gireceksem bunu kullanıyorum. yalnız söylemeliyim ki yeni ambalajlı serinin dokusu daha bir yapış yapış. yapı olarak eski seri daha bir güzeldi.

  Yanıtla
 • Temmuz 8, 2018 tarihinde, saat 2:28 pm
  Permalink

  pale pink rengini kullandığım allıktır. dudakta pek kullanmıyorum, yanaklarımda kalıcılığı fena değil. renk olarak bir çok makyaja yakışacak türden. ben genelde toprak tonları kullandığım için uyumlu buluyorum. yalnız chanel’in ve mufe’nin meşhur krem allıklarından sonra dağıtması bana birazcık zahmetli geldi. fakat hakkını yemek istemem; bildiğimiz klasik krem allıklar içinde kesinlikle öne çıkan bir ürün.

  Yanıtla
 • Temmuz 8, 2018 tarihinde, saat 2:29 pm
  Permalink

  rose rengini çok severek kullanıyorum. yok böyle kalıcı ve pingmentli bir allık. rengi ruj olarak da yakışıyor ama fırçayla sürmeye üşendiğimden kullanmıyorum pek dudağımda.

  Yanıtla
 • Temmuz 8, 2018 tarihinde, saat 2:30 pm
  Permalink

  owder pink ve pale pink renklerini kullandım. hem dudak hem yanak için güzel bir ürün. fakat yanakta dağıtılması zahmetli birde çok pigmentli dikkatli kullanmak lazım. dudakta da dudağı acayip kurutuyor, önce bi lipbalm geçmeli. bunlsr dışında çok güzel çok fonksiyonlu bi ürün. birde bun6 bitirmek imkansız çok uzun süre gidiyor.

  Yanıtla
 • Temmuz 8, 2018 tarihinde, saat 2:30 pm
  Permalink

  pale pink renginin deneme boyunu kullanıyorum yanaklara güzel bir canlılık katıyor. güzel dağıtmadığımda kötü bir görüntü oluşuyor tabi ama özenli bir şekilde sürdüğümüzde çok doğal gözüküyor. fazla sürüp heidi gibi de olabiliyorum bazen ama ben o görüntüyü bile seviyorum . dudaklarda duruşu hiç güzel değil . buna bende olan rengin uygun olmaması da etken tabi dudakta çok soluk gözüküyor bu renk . bu bittiğinde farklı bir rengini almayı düşünüyorum ama kolay kolay bitcek gibi gözükmüyor .

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir