Nars- Illumınator (Likit Aydınlatıcı)

Nars- Illumınator (Likit Aydınlatıcı) 

Nars,Nars,Nars!  Aydınlatıcı deyince hepimizin aklına Nars geliyordur. Biz eminiz !:)Toz aydınlatıcı olsun likit aydınlatıcı olsun..Her ürününde mi başarılı olur bir marka.. Abartıya kaçmadan,günlük olsun gece olsun her türlü makyaja yakışan bu likit aydınlatıcılar gerçekten çok başarılı. Zaten Nars’ın ikonikleşmiş bir ürünü.. Renkleri ise ; Copacabana, Laguna, Super Orgasm, Orgasm, Hot Sand. Ürünlerin kalıcılıkları da çok başarılı. Toz ürünlere kıyasla bu tarz ürünlerin kullanım alanları daha geniş. İsterseniz fondöteniniz ile karıştırıp yapısını inceltebilirsiniz, isterseniz çıplak teninize parlaklık vermesi için uygulayabilirsiniz,allık olarak kullanabilirsiniz  gibi gibi birçok alanda tercih edebilirsiniz. Ürün 30 ml ve her gün kullansanız bile 1 yıldan önce bitecek bir ürün asla değil. Verdiğiniz parayı sonuna kadar hak eden bir ürün! Biz çok sevdik!

Fiyatı: 155 TL

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Nars- Illumınator (Likit Aydınlatıcı)” için bir yorum

  • Temmuz 8, 2018 tarihinde, saat 2:09 pm
    Permalink

    yaklaşık bir ay önce sephoradan edindiğim likit aydınlatıcı. aslında bambaşka bir şey almak için gitmişken meraktan deneyip, dayanamayıp aldığım ürün.

    ben fondotenimle karıştırarak uyguluyorum ya da belli bölgelere parmak ucummla dokunduruyorum. almadan önce de okumuştum fondoten üzerine sürerken alttaki fondoten önemli. fırçayla sürmeye kalkmayın sonuç hayal kırıklığı olur. bunların haricinde güzel bir ürün.

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir