PURE BEAUTY- BB KREM

PURE BEAUTY- BB KREM

Sadece  watsons mağazalarında satılan Pure Beauty markasının BB kreminden bahsetmek istedik. Ürün 30 ml ve 42 güneş koruması içeren pembe bir tüpte satışa sunulmuş. Yaz aylarında ekstra bir güneş koruyucu kullanmaya gerek yok çünkü baya yüksek bir korumaya sahip. Düzenli kullanımda; cildi aydınlatmayı, nemlendirmeyi, beslemeyi, donuk görünümden kurtarmayı ve gözenekleri küçültmeyi vaat ediyor. Ürünün tek renk olmasının mantığını anlamamakla birlikte renginin griye dönük olması da oldukça tuhaf. Ciltle tam bütünleşmiyor. Orta kapatıcılık verdiğini de söyleyebiliriz.  Fırçadansa parmaklarınızla uygulamak daha güzel sonuç verebilir. Ürün pudra bitişli olduğu için karma-yağlı ciltlere daha uygun. Aslında çok konuşulan,çoğu kişi tarafından fazlaca övülen bu ürün bizim için biraz boş hava niteliğinde. Uygun fiyatlı daha güzel BB krem bulunabileceğinden emin olmakla birlikte,abartıldığı kadar bir şeyi olmadığını da söylemeliyiz.

Fiyatı: 37 TL

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

PURE BEAUTY- BB KREM” için 3 yorum

 • Temmuz 8, 2018 tarihinde, saat 2:10 pm
  Permalink

  rengini sürülüşünü pek sevdim. amma ve lakin, kuzum 30 mil yazmışsınız ama kutusu bildiğin boş. bomboş. yeni açılmış kutuyu sıkarken bile efor gerektiriyor içi hava sadece. 5 6 kullanımda bitecek gibi. watsonsdan 35 tlye aldım.

  Yanıtla
 • Temmuz 8, 2018 tarihinde, saat 2:11 pm
  Permalink

  missha bb kremi araştırırken denk geldim buna. bu da kore markası missha gibi. missha da fark olarak beyazlatıcı özellik bulunur yazıyor. bu beyazlatıcı özelliği vardır denilen nanalerden uzak durmak da fayda var diyeyim size. içlerinde kutusunda yazmasa dahi civa bulunabilir. sağlık güzellikten önce gelir. missha ya göre daha sağlıklı içeriği var gibi geldi.

  Yanıtla
 • Temmuz 8, 2018 tarihinde, saat 2:11 pm
  Permalink

  sarı alt tonlu cilde sahipseniz cildinizi daha aydınlık ve dinlenmiş göstermeyi başaran kore meşeili watsons’lardan temin edilebilen bb krem.makyaj süngeri ile uygulandığında çok güzel parlak bir bitiş sağlıyor.

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir