Her Cilde Uygun Favori Kiehl’s Ürünleri

Her Cilde Uygun Favori Kiehl’s Ürünleri

Her Cilde Uygun Favori Kiehl’s Ürünleri

Cilt bakımı konusunda efsaneleşen bir marka olan Kiehl’s çok çeşitli ürünleri ile hepimizin gönlünde taht kurmuş durumda. Fiyatları için uygun diyemeyeceğimiz ama gerek testerları gerek mağazadaki ilgileri gerekse mağazada yapılan kişiye özel cilt analizleriyle verilen parayı sonuna kadar hak ediyor. Kişiye kendini özel hissettiren tavırarıyla oradan alışveriş yapmak gerçekten şahane! Ürünlere geçecek olursak;

1)Kiehl’s Avokadolu Göz Kremi (Creamy Eye Treatment with Avocado

Çok yoğun kıvamlı,katı olan bu üründen mercimek tanesi kadar alıp uygulamak yetiyor. Hem gece hem de gündüz kullanıma oldukça uygun fakat kıvamı yoğun olduğu için yanlış kullanıldığında göz kenarında pütürcükler yapabiliyor. Ürünün iki boyu var  ve büyük boyu 12 ay da bitecek gibi değil yani ürün oldukça bereketli. En etkili sonuç için kremi iki elinizin yüzük parmakları arasında inceltip pıt pıt hareketlerle uygulamanız gerekiyor.

15 ml fiyatı:132 TL

28 ml fiyatı: 210 TL

 

2) Midnight Recovery Concentrate Gece Bakım İksiri

Belki de Kiehl’s in en popüler ürünü!  Lavanta kokulu ürün 30 ml’lik damlalıklı bir ambalaja sahip ve kullanım ömrü 18 ay. Bu ürün tabii ki daha kısa sürede bitecek cinsten çünkü her kullanımda yaklaşık üç damla damlatıp uygulamanız gerekiyor. Hal böyle olunca üründe o kadar uzun dayanmıyor. Özellikle gece kullanıma uygun olan bu ürün, düzenli kullanımda cildin yenilenmesini,kızarıklıkların azalmasını,daha aydınlık ve pürüzsüz bir görünümü vaad ediyor. Ve vaad ettiği her şeyi gerçekletiriyor. Uyarılması gereken tek nokta,ürünü çok dikkatli kullanmak gerekiyor,bol bol kullanılduığı taktirde bazı ciltlerde svilcelenme yapabilir.

Fiyatı: 209 TL.

 

3) Daily Reviving Concentrate Günlük Bakım İksiri

Bu muteşem ve muhakkak alınması gereken ürün 30 ml damlalıklı bir şişede satışa sunulmuş. Oldukça ince yapılı olan yağ,paraben içermiyor. En güzel özelliklerinden biri de yüz de yağ gibi durmuyor ve cilde çok güzel bir aydınlık veriyor. Karma-yağlı ciltlerinde severek kullanacağı ürün ciltte ağırlık yapmıyor. Kısa sürede belirgin etki görmek isteyenler, nemsizlik ve kuru cilt problemi olanlar ya da solgun ve yorgun cilde sahip kişiler için başarılı bir ürün.

Fiyatı :209 TL 

 

4)Rare EarthDeep Pore Cleasing Mask: ( Gözenek Küçültücü Maske)

Bu maske cildi temizleyip gözenekleri kir ve yağdan arındırmayı ve zamanla gözenekleri sıkılaştırmayı vaad ediyor. Yüzdeki sebumu dengelemekte vaadlerinden biriMaske kullandıktan sonra genelde ciltte bir gerilme olur ama bu ürün de cilt fazlasıyla yumuşuyor.. Çok gözenekli bir ciltte işe yarar mı bilinmez ama genel anlamıyla güzel bir ürün diyebiliriz. Ürünü hafta da 1 uygulamak en doğrusu. Ürünün iki boyu var.

28 ml Fiyatı: 85 TL

125 ml Fiyatı: 142 TL

 

5) Rosa Arctica Youth Regenerating Lightweight Kremi

Cildi en iyi nemlendiren krem desek az kalır. Yoğun bir yapısı var ve uzun süre nemini koruyan bu kremin tek eksi yönü, biraz yoğun kokması.İçindeki Diriliş Çiçeği oldukça yoğun bitki kokuyor diyebiliriz. Ama bu ürüne şans verip denemelisiniz.

 

Fiyatı: 275 TL.

 

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Her Cilde Uygun Favori Kiehl’s Ürünleri” için bir yorum

  • Haziran 21, 2018 tarihinde, saat 9:07 pm
    Permalink

    sonunda bu nemlendırıcıyı yorumlayan bı site (alkş)

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir