The Balm Markası Favori Ürünlerimiz

The Balm Markası Favori Ürünlerimiz

Sadece Gratislerde satılan,hepimizin çok sevdiği bir marka olan The Balm’ın en sevdiğimiz ürünlerinden bahsedeceğiz. Herkesin adı gibi bildiği bu ürünler bazen çok pahalı markaların muadili bazen ise başlı başına bir yapıt olarak karşımıza çıkıyor. Sabahlara kadar makyajyorumu.com ailesi olarak konuşabileceğimiz övebileceğimiz The Balm ürünlerine hep birlikte göz atalım 

1) “Nude Tude’’ Far Paleti”

İçinde toplamda 12 farklı renk bulunan bu palette hem ışıltılı hem de mat farlar yer alıyor. Renklerin hepsi çok pigmentli ve sürümü de oldukça kolay. Hem gündüz hemde gece kullanımına uygun olan renklerin bulunduğu bu palet tabi ki en favori ürünümüz! 

Fiyatı: 103 TL

2) “Put A Lid On It’’ Far Bazı

 

 

 

 

Yukarı da bahsettiğimiz far paletindeki farların kalıcılığını arttırmak için önerilen far bazı ise, yine bu markaya ait. Göz kapaklarınız yağlı ise,sürdüğünüz farlar birikme yapıp bozuluyorsa bu ürüne kesinlikle şans vermelisiniz.

Fiyatı: 55 TL

3)‘’Bahama Mama’’ Bronzer  

Bronzer,kontür yapmamız için olmazsa olmazımız. Bahama Mama ise,kontürü en güzel şekilde yapmamıza yardımcı olacak mucizevi ürün. Kontür yapmaktaki amaç,yüzümüzü olduğundan daha zayıf gösterip,belirginleştirmek. Yani karanlıkta kalan yerleri ön plana çıkarmak diyebiliriz. Uygun fiyatlı ve kaliteli ürün arayanlar için bir tercih olan Bahama Mama,oldukça pigmentli ve baya kalıcı. Özellikle buğday ve esmerler için biçilmiş kaftan olsa da açık tenliler de üründen daha az miktarda uygulayarak kullanabilirler.

Fiyatı:  67 TL

4) “Mary Lou Manizer’’  Aydınlatıcı

Muhteşem!  Herkesin o çok konuştuğu aydınlatıcı tabi ki bizim de favorimiz. Renk muazzam,kalıcılık muazzam!  Sıcak alt tonlara sahip şeftali – bej tonlu bu aydınlatıcı, ince ışıltılar içermektedir.Tek önemli noktası,ürünü doğru uygulamak. Doğru fırça ile uygulamak.

Fiyatı: 70 TL

5) “Hot Mama” Allık

Nars Orgasm allığa benzetilen uygun fiyatlı muadili desek yanlış olmaz heralde. Şeftalinin en güzel tonu,içindeki altın yansımalarla tam bir bonus allık! Oldukça kalıcı ve pigmentli bu allık,The Balm’dan muhakkak alınması gereken ürünlerin başında geliyor.

Fiyatı: 70 TL

 

 

 

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir