Avon True Color

Avon True Color

Avon True Color,  True Color teknolojisiyle üretilen ve yenilenen rujlar, rujun kendisinde gördüğünüz rengi aynen dudaklarınıza yansıtıyor. Yani tek sürüşte hemen görünen rengi elde ediyorsunuz. İçerindeği yağlar sayesinde ruj dudaklara yumuşacık bir his veriyor. Sürümü de kolay yağ gibi kayıyor. YSL rujların dokusunu anımsattı. Onlarda tek seferde rengini verip kolay sürülebiliyorlar. Doku konusunda çok başarılılar.Ayrıca dudaklara sürekli nem takviyesi yapıyor bu özelliği tıpkı Clinique Chubby Stickler gibi! Sanki Lip Balm uygulamışçasına pamuk gibi dudaklarınız oluyor. Yaklaşmakta olan soğuk günlerde çantamızdan ayırmayacağımız rujlar olabilirler.

Avon Ultra Colour Rujlar çok açık renkleri dışında dudakları örten, kusurları gizleyip pürüzsüz gösteren bir yapıda. Hafif bir kokusu var özellikle kokladığımda hissettim. Kalıcılıkları 3-4 saat ancak koyu renkler ve kırmızılar daha uzun süre dudaklarınızda kalıyor.

Siyah şık ambalajı şeffaf kapağa sahip böylelikle içerdeki rengi kolaylıkla görebiliyorsunuz. Kilitli kapağı sayesinde çantanızda taşırken acaba açılır mı kaygısı yaşamıyorsunuz.  Avon Ultra Colour Koleksiyonu her zevke hitap eden renkleri bünyesinde barındırıyor. Hem nude severler hemde dikkat çekici dudakları tercih edenler aradığını bulabilir. Rujları denerken çoğu rengin Mac, YSL, Bobbi Brown gibi markaların yakın muadili olarak düşünülebilir

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir