Maybeline Color Tattoo 24H Krem Far (On And On Bronze)

Maybeline Color Tattoo 24H Krem Far (On And On Bronze)

Maybeline denince aklımıza ilk rimelleri sonra da bu şahane farı geliyor. Şahane diyoruz çünkü yapısı,kalıcılığı,rengi fiyatı herkese hitap edecek cinsten. Color Tattoo krem farların içinde en popüler rengi bu ama  hem mat hemde ışıltılı olmak üzere birçok rengi mevcut. 24 saat kalıcılığı vaad ediyor ama bunu denemek neredeyse imkansız. Biz denediğimiz kadarıyla 6-7 saat hiç bozulmadan duruyor diyebiliriz. Çizgilere dolma ya da ekstra yağlandırma yapmıyor. Renginden bahsedecek olursak çok güzel içinde altın yansımaları olan kahve-bronz bir renk diye tanımlasak doğru olur. Color Tattooları far,baz,eyeliner olarak kullanabilirsiniz. Fiyatına rağmen birçok özellikte kullanabilirsiniz..

Fiyatı: 21.90 TL

 

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Maybeline Color Tattoo 24H Krem Far (On And On Bronze)” için 2 yorum

 • Temmuz 8, 2018 tarihinde, saat 2:07 pm
  Permalink

  dokusu çok güzel, gözde de parlaklığı ve rengi çok güzel duruyor. kalıcılığı da çok başarılı. bende permanent taupe var ve günlük makyaj için çok güzel bir renk. diğer renkleri simli olduğu için tercih etmedim ama onlar da gece makyajı için iyi olabilir.

  Yanıtla
 • Temmuz 8, 2018 tarihinde, saat 2:08 pm
  Permalink

  günlük makyajımda mutlaka kullandığım kalem. kahverengisi bence kızıl tonlu. bende öyle duruyor en azından. ama kesinlikle ve kesinlikle akıyor. ve benim gözlerimde makyaj kolay kolay akmaz mesela hiçbir rimel dökülmez. ama bu kalem akıyor malesef. önceden duck kullanmıştım onun kalıcılığını hatırlayamıyorum. yalnız akıyor dediğime bakmayın hiçbir kahverengi kalem estee lauder’ın double wear stay in place kalemi kadar akamaz. ah essence ah… malesef rossman yok yaşadığım şehirde.

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir