Hangi Rimmel London Fondöteni Size En Uygun ?

Hangi Rimmel London Fondöteni Size En Uygun?

Muhtemelen bu markayı duymayanınız ve yine muhtemelen her Rimmel London standında fondöten seçerken zorlanmayanımızda yoktur. ‘’ Mavi kapaklı mı kırmızı mI yoksa turuncu mu? ‘’ diye düşünmüşlüğümüz çoktur 🙂 Bu yazımızda,sizin için kolaylık olsun diye hangi fondöten kim için ? hangi ciltler için?bundan bahsedeceğiz..

 

1)Lasting Finish  25 hr Comfort Serum Fondöten

 

Özellikle karma-yağlı cildiniz varsa bu fondöten kesinlikle sizin için. Gün içerisinde asla parlama yapmıyor. Tabi ki isteğe göre pudra ile sabitlerseniz kalıcılığını arttırabilir ama pudra kullanmazsanız da kalıcılığı gayet başarılı bir fondöten diyebiliriz. 25 saat kalıcılığı vaad eden bu fondöten o kadar uzun süre ciltte kalıyor mu bilemiyoruz ama yaklaşık 10-12 saat kadar ciltteki duruşunu asla bozmuyor diyebiliriz. Özellikle karma&yağlı ciltlere uygun desekte kuru ciltlerde gerekli ürünlerle destekleyerek bu ürünü kullanabilirler.Kalıcılığı gayet başarılı ve kolay sabitlenen bir ürün. Kapatıcılığı ortadan yükseğe desek doğru olur. Günlük kullanım için belki biraz kapatıcılığı yüksek ama asla yoğun kıvamlı bir ürün değil. Özel günlerinizde,makyajım bozulmadan dursun diyorsanız muhakkak bu fondöten size göre!

 

İndirimsiz Fiyatı: 37 TL

 

2) Match Perfection Fondöten

Markanın günlük kullanıma en uygun fondöteni diyebiliriz. Verdiği hafif ışıltı sayesinde o kadar doğal bir bitişi var ki.. Gerçekten uygun fiyatlı olmasına şaşırılacak bir ürün. Yaz&kış severek kullanacağınızdan eminiz. Çünkü asla ağırlık yapmıyor,orta kapatıcılıkta,spf 20 içeriyor ve tüm cilt tiplerine uygun. Hafif de bir kokusu var ki çok güzel ! Hassas ciltleri rahatsız edeceğini düşünmemekle birlikte almadan önce denemenizi&koklamanızı tavsiye ederiz. Eğer pekte sorunlu olmayan bir cildiniz varsa ve doğal&ışıltılı bir sonuçtan hoşlanıyorsanız bu ürün size göre.

 

İndirimsiz Fiyatı: 37TL

 

3)Wake Me Up Fondöten

Diğer fondötenler gibi pompalı bir şişede satışa sunulmuş  yani gayet kullanışlı diyebiliriz. Karma ve yağlı ciltlerin pekte hoşlanmayacağı bir ürün çünkü doğal ışıltı veren tam bir kuru&normal cilt fondöteni. Özelliklle gün ışığında parlama yapıyor  ki bu da karma ciltlerin kaçtığı bir durum. Aslında kapatıcılığı ortadan bir tık daha az. Ama siz uyguladığınız ürünle kapatıcılığını yoğunlaştırabilirsiniz. En yoğun kapatıcılığı parmaklarınız ile sağlıyor. Kat kat uygulamaya uygun bir fondöten olduğu için bu şekilde de kapatıcılığını arttırabilirsiniz.. Spf15 içerenn bu ürün gerçekten yorgun görünümü alarak doğal ve sağlıklı bir ışıltı veriyor cilde,yalnız dikkat etmeniz gereken bir nokta renk skalası pek başarılı değil. Muhakkak denemenizi öneririz çünkü en açık rengi bile size koyu gelebilir,kendi renginize uygun olanı bulursanız ne güzel!

İndirimsiz Fiyatı: 50 TL

 

4)Stay Matte Fondöten

Bu ürünü karma ve yağlı ciltlerden başkasının kullanımını asla önermiyoruz. Çünkü onlar için biçilmiş kaftan desek yalan olmaz. Ürünün kapatıcılığı orta ve yapısı kalın ancak dağıtması kolay. Çok sorunlu bir cildiniz yoksa kapatıcılığı size yetecektir. Tam bir kış fondöteni diyebiliriz. Gün içinde cildinizin uzun saatler boyunca yağlanmasını engelleyen ancak bir süre sonra tekrar tazelenemiz gereken bir fondöten. Güzel mi evet güzel! Sürdükten sonra pudralaşan bir ürün olduğundan dolayı sonrasında bir pudra uygulamaya gerek kalmıyor.

İndirimsiz Fiyatı: 27 TL

[Toplam:3    Ortalama:3.7/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir