L’oreal Paris Paradise Maskara

L’oreal Paris Paradise Maskara

L’oreal Paris Paradise Maskara büyük bir heyecanla beklediğimiz, ne zaman ülkemize gelecek diye takip ettiğimiz L’oreal Paris Paradise maskarayı sonunda sizlerle buluşturuyoruz. L’oreal Paris’in kendi instagram sayfasında yayınladığından ve ünlü youtuber’ların paylaşmaya başladıkları günden beri hepimizi meraklandıran bir maskara.

Peki, neden Paradise Extatic maskara ?

Bildiğiniz gibi birçok marka ve maskara var ve hepsinin vadettiği şey bir diğerinden farklı gibi gözükse de uygulandığında çoğu benzer özellikte. L’oreal genel olarak hep en iyi ve en çok konuşulan maskaraları üreten bir marka. Paradise maskarası ile yine maskara pazarında bomba etkisi yarattı.

 Tek bir maskara ile 3 etkiyi bizlere aynı anda sunabileceğini iddia ediyor.

Hacim,

Dolgunluk 

Uzatma

Tüy kadar hafif kirpikler

Şimdi gelelim ürüne; öncelikle ürün kıl fırça yapısı itibarı ile kirpikleri o kadar iyi kıvırıyor ki, baktığınızda verdiği o dolgunluğu hissediyorsunuz.

Uzundan kısaya her bir kirpiğinizi tek tek kavrayarak hepsinde hacim, dolgunluk ve uzatma etkisini yaratıyor

İpek kirpik etkisi

Ürünün sihri fırçasından mıdır, yapısından mıdır bilinmez ama formülasyon olarak da gayet başarılı. Ne çok ıslak ne de kuru. İpeksi yapısıyla kirpiklerinize sürdüğünüzde asla bir ağırlık hissi yaratıp kirpiklerinizi sertleştirmiyor. İkinci katını uyguladığınız zaman bile kirpiklerinizi ellediğinizde o ipeksi dokuyu ve ipek kirpik etkisini hissedebiliyorsunuz

Hepimizin korkulu kâbusu olan maskara temizleme konusuna da L’oreal bu maskara ile en güzel cevabı veriyor, mükemmelliğinin yanı sıra kolay temizlenebiliyor. Çift fazlı temizleyiciler veya miselar sular ile kolaylıkla çok ovalama gerektirmeden temizlenebiliyor.

 

 

[Toplam:1    Ortalama:1/5]

L’oreal Paris Paradise Maskara” için bir yorum

  • Haziran 22, 2018 tarihinde, saat 2:57 pm
    Permalink

    en svdiğim maskara gerçelten

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir