Loreal Paris Volume Million Lashes Carbon Siyah Maskara

Loreal Paris Volume Million Lashes Carbon Siyah Maskara

İlk fırça hareketinizden sonra kirpiklerinizin simsiyah olduğunu göreceksiniz ve bu sayede kirpikleriniz yüz hatlarınızdan daha belirgin bir hale gelecektir. Fırçasının esnekliği sayesinde en kısa kripiklerinizde dahil etki etmesine rağmen kısa kirpikler biraz yapışabiliyor. Ancak uzun kirpikleriniz tel tel ayrılarak dolgun görünüme sahip oluyor. Bu ürün fiyat performans oranına bakılırsa kaliteli diyebiliriz. Günlük makyajınızda tercih edebilirsiniz. Yorumları okuyarak kullanıcı deneyimleri hakkında fikir edinebilirsiniz.

ORTALAMA FİYAT: 32 TL

 

 

[Toplam:4    Ortalama:4/5]

Loreal Paris Volume Million Lashes Carbon Siyah Maskara” için 9 yorum

 • Haziran 14, 2018 tarihinde, saat 10:11 pm
  Permalink

  kolay hareket etrirebiliyosnz fırçasndan dolayı ancak kısa krpiklere ulaşamıyo

  Yanıtla
 • Temmuz 8, 2018 tarihinde, saat 2:17 pm
  Permalink

  şu ana kadar kullandığım en kıvrık tutan ve en çok hacim veren rimel,bende dökülme bulaşma yapmadı hatta kolay çıkabilir olması da ayrı güzel,tek katta bile benim kirpiklerimi fazla uzatırken ikinci katta gerçekten de takma kirpik etkisi yaratıyor.

  Yanıtla
 • Temmuz 8, 2018 tarihinde, saat 2:18 pm
  Permalink

  şimdiye kadar denediğim rimeller içinde en güzeli.tek tek ayırıyor ve topaklanma hiçbir şekilde yapmıyor. tek sorun kıl fırçalar kadar yoğun hacim vermemesiydi bana göre ama hacimi o tek tek ayrılmış görüntüye tercih ediyorum. hem çok doğal bir görüntü de veriyor sanki kirpikleriniz kendiliğinden öyleymiş gibi.

  Yanıtla
 • Temmuz 8, 2018 tarihinde, saat 2:18 pm
  Permalink

  güzelce ayıran ve hacim veren maskara. ancak benim kirpiklerimi ilk kullanımlarda hemen düşürüyor. ancak biraz kuruyınca iyi geliyor bana.

  Yanıtla
 • Temmuz 8, 2018 tarihinde, saat 2:19 pm
  Permalink

  extra-black renginin birini bitirip yenisini almamla ikinciye aldığım tek maskara oldu. özellikle kısa kirpikler için mucizevi diyemesek de ayırma ve uzatma bakımından tatmin edici etkiler bırakan bir maskara. ürünler cilt tipimize göre farklı farklı tepkiler veriyor. her yanım kuruluktan bi hal olduğundan mıdır, terlemediğimden midir bilinmez, alt kirpiklere de sürmeme rağmen bende hiç bir şekilde akma olmadı.

  benefit’in they’re real’ını da denedikten sonra yola hangisiyle devam edeceğime karar vereceğim sanırım.

  Yanıtla
 • Temmuz 8, 2018 tarihinde, saat 2:19 pm
  Permalink

  kirpikleri tek tek ayırıyor,tek katta bile hacim veriyor,uzatıyor.i̇kinci katı sürdüğümde kirpiklerim gerçekten 2-3 katına çıkıyor.hatta onu sürdüğümde arkadaşlarım takma kirpik mi taktın diye sormuştu.hiç akmayıp bulaşmaması da cabası.her rimelde olduğu gibi ilk açıldığında biraz ıslak sonra kıvamlanıyor.sürdükten sonra sertleşerek gün boyu sabit kalıyor.en sevdiğim özelliği de bu kadar kalıcı olmasına karşın kolay çıkabiliyor olması.ayrıca hayatımda kullandığım en kıvrık tutan rimel kendisi.bendeki excess olan serisi

  Yanıtla
 • Temmuz 8, 2018 tarihinde, saat 2:20 pm
  Permalink

  çok uzatmıyor malesef ama herkesin dediği gibi tek tek ayırıp hacim veriyor . maybelline one by one la aynı işlevi görüyor (yani daha uygun fiyata onu tercih edebilirsiniz) . ama bu maskara ilk kullanımlarda dökülme yapmazken , yani ilk iki üç hafta sonra dökülme yapıyor.

  Yanıtla
 • Temmuz 8, 2018 tarihinde, saat 2:20 pm
  Permalink

  epeydir kullanıp memnun kaldığım maskara. l’oreal voluminous ile birlikte çok sevdiğim bir uzatma ve hacim sağlıyor. kirpiklerimi zaten kıvırıcıyla kıvırdığım için kıvırma özelliğini bilemeyeceğim ancak, maskaramı titrete titrete sürdüğüm için haciminden memnun kalıyorum, her ne kadar hacmi çok övülmemişse de.

  bitince tekrar alınası.

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir