MAC Teddy Göz Kalemi

MAC  Teddy Göz Kalemi

İşte tam rengi fotoğrafta görüldüğü gibi muazzam! En güzel kahverenginin tanımı olan bu kalem her göz rengini daha da belirginleştirir. İçindeki değişik yansımalarla hem bakırı,kahveyi hemde kızıllığı net bir şekilde görebilirsiniz. Yapısı oldukça yumuşak,göz içine sürüldüğünde resmen kaymak gibi kayıyor. Dağıtması da oldukça kolay.  Ürün akmıyor ama biraz dağılma yapıyor diyebiliriz.

Fiyatı: 69 TL

 

[Toplam:1    Ortalama:4/5]

MAC Teddy Göz Kalemi” için 4 yorum

 • Temmuz 8, 2018 tarihinde, saat 2:12 pm
  Permalink

  kızıl kahve renklerinde, oldukça yumuşak yapıda göz kalemi. ben ikinciyi yarıladım. kalem sürmekte/çekmekte tam bir özürlüyümdür. bir bu kalemi bir de nars’ın asansörlü kalemlerini kullanabiliyorum.

  Yanıtla
 • Temmuz 8, 2018 tarihinde, saat 2:12 pm
  Permalink

  ben teddy’i iki türlü kullanıyorum; kalın olarak kirpik diplerime sürüp dağıtıyorum. bu dumanlı ve hafif, basit bir göz makyajı oluyor. diğeri ise, tüm göz kapağıma dağınık sürüyorum, kalın yapılı bir karıştırma fırçası ile dağıtıyorum. bu da buğulu, dumanlı, biraz daha yoğun bir göz makyajı oluyor. her ikisinde de akma, bulaşma olmuyor.

  Yanıtla
 • Temmuz 8, 2018 tarihinde, saat 2:13 pm
  Permalink

  rengi baya güzel olmasına rağmen hayatımda bu kadar kalıcılığı olmayan başka bir kaleme hiçbir yerde denk gelmedim yani markasız 1 liralık kalemlerden bile kötü performansı var. hadi diyelim dağıtıp kullanacaksınız dağıttığınız an o içindeki sim ve bakırlık kaybolup çamur bi hal alıyor ki başımı duvarlara vurmak istiyorum.ben bu renklerdeki kalemlerin hastası olduğum için dupe unu aramıştım.

  Yanıtla
 • Temmuz 8, 2018 tarihinde, saat 2:13 pm
  Permalink

  Daha kalıcı olan ve waterproof olarak geçen nars via appia.yapısı kohl değil gel liner a benziyor ve çabuk sabitleniyor. dağıtılmaya müsait değil ama normal kalem olarak kullanacaksanız mac teddy den çok çok daha kalıcı ve renk olarak ona baya benzer olmakla birlikte ondan daha parlak olan bir renk. rengi daha parlak olduğu içinde kamerada çok daha güzel çıkıyor.

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir