NARS AUDACIOS MASKARA

NARS AUDACIOS MASKARA

Nars Audacious Mascara, özel fırçası ve eşsiz formülü ile kirpikleri tek tek ayırır ve uzatır. Kat kat uygulanabilir. Uzun süreli kullanımlarda bile dağılma, topaklanma, pul pul dökülme yapmaz. Temizliği kolaydır. Maskaranın özel fırçası, 200’den fazla fırça teli ile daha önce görmediğiniz seviyede kontrol sağlar. Fırçasının konik uç kısmı sayesinde alt kirpiklere de uygulama yapılabilir. Nemlendirici ve onarıcı içerikler ile zenginleştirilmiştir; kirpikleri dökmez, yıpratmaz. Tersine, kirpikleri besler. Black Moon adında sadece siyah rengi vardır.

ORTALAMA FİYAT: 130,00 TL

Nars Audacious Mascara:

– Kirpikleri tek tek ayırır ve uzatır.

– Maskaranın özel fırçası, 200’den fazla fırça teli ile daha önce görmediğiniz seviyede kontrol sağlar.

– Renk pigmentleri, kökten uca bütün kirpiklere eşit olarak tutunurken aynı zamanda onları ayırır, uzatır ve güçlendirir.

– Audacious Mascara’nın fırçası ve formülünün eşsiz uyumu, gün boyunca tekrar tekrar uygulama yapmanıza izin verir.

– Hayalinizdeki görünüme ulaşmanız için son dokunuşlara izin veren fırçanın konik uç kısmı, alt kirpiklerinize de mükemmel bir şekil verir.

– Nemlendirici ve onarıcı içerikler ile zenginleştirilen Audacious Mascara’nın formülü, uzun süreli kullanımlarda dağılma, topaklanma, pul pul dökülme yapmaz. Temizliği kolaydır.

KULLANIMI

– Maskarayı kirpiklerin dibinden ucuna kadar sürün. Bu, onları tek tek ayırır ve uzun gözükmelerini sağlar.

– İstediğiniz görünümü elde edene kadar kat kat uygulama yapabilirsiniz.

– Maskarayı kirpiklerden temizlemek için, Nars Gentle Oil-Free Eye Make Up Remover yağsız göz makyaj temizleyicisini kullanabilirsiniz. Ovalamaya gerek kalmadan, suya dayanıklı makyajı bile kolayca çıkaran yüksek performanslı, son derece hafif bir makyaj temizleyicidir. Hassas gözler için harikadır ve kontakt lens takanların kullanımı için de idealdir. Salatalık ve papatyayla içeriği zenginleştirilmiştir.

[Toplam:2    Ortalama:4.5/5]

NARS AUDACIOS MASKARA” için 3 yorum

 • Haziran 9, 2018 tarihinde, saat 9:46 am
  Permalink

  Kullanmak için sabırsızlandığım bir üründü… Kirpiklerimin uzamasını sağlayacak aynı zamanda da kirpiklerimi besleyecek bir maskara arıyordum galiba bu kez doğru olanı buldum. BU YUZDEN 5 YILDIZ

  Yanıtla
  • Haziran 9, 2018 tarihinde, saat 3:10 pm
   Permalink

   Bende aynı etkiyi yaratmadı

   Yanıtla
 • Haziran 9, 2018 tarihinde, saat 3:41 pm
  Permalink

  aynen bende de. pisman oldm bide pahalı ki..

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir