Loreal Şeer Peelingleri

Loreal Şeer Peelingleri

 

Hassas ciltlerin korktuğu tanecikli peelinglere bir yenisi eklenmiş olabilir mi? Yoksa bu peelinglerin korkulacak bir yanı yok mu? Tabi ki cevapları yazımızın devamında 🙂

Loreal makyaj ürünleri yanı sıra cilt bakımı ürünleriyle de artık çoğumuzun sevdiği bir marka. Nemlendiricileri,maskeleri derken artık peelingleri de bizim gözdemiz!  Aslında evde de zeytinyağı,bal ve şekerle bu tarz peelingler yapabiliyoruz ama uğraşmak istemeyenler için güzel br alternatif olmuş hemde 3 çeşidiyle. Hem dudaklarınız da hemde cildinizde rahatça uygulayabileceğiniz bu peelinglerin kokuları ise muhteşem!

 

1)Şeker Peelingi Işıltı Canlandırıcı-Üzüm Çekirdeği Yağı:

 

içerisindeki E vitamini sayesinde cilde ışıltı kazandırmayı vaad ediyor. Öyle mi ? Bizce evet! Ürünü kullandıktan sonra aydınlık, yumuşacık ve nemli bir cilt ile karşı karşıya kalıyorsunuz. Kuru ve normal ciltler bu nemden,histen hoşlanabilir ama yğlı ciltler belki sevmeyebilir. Diğer iki peelinge göre daha yoğun kıvamlı bu yüzden daha nazik hareketlerle uygulamakta fayda var.

 

2)Şeker Peelingi Besleyici- Kakao ve Hindistan Cevizi Yağı:

Ciltte asla yağlı bir his bırakmadan güzelce nemlendiren ve yumuşatan,arındıran bir peeling. Kuru gözüken cildinizi ilk kullanımdan sonra yatıştırarak yumuşatıyor. Farkı hemen anlayabiliyorsunuz. Fondöten sürdükten sonraki o pul pul görüntüden kurtulmak için haftada 2 kez uygulamanızı öneririz.

 

 

3)Şeker Peelingi Siyah Nokta Karşıtı- Kivi Tohumu

En tatlı gözükeni bu sanırız. Yemek istiyorsunuz resmen:) Özellikle yağlı ciltler için bizim favorimiz bu! Çünkü gözenekleri çok iyi temizliyor ve bunu hissediyorsunuz. Eğer gözenek probleminiz varsa bu peeling size uygun!

Bu peelingleri haftada iki kez ve düzenli olarak kullandığınızda istediğiniz sonuca ulaşabilirsiniz. Gerek ulaşabilirliği olsun gerek uygun fiyatı olsun direk sonuç odaklı uyguladığınızda memnun kalacağınız bir ürün. Biz çok sevdik!

İndirimsiz Fiyatı: 40 TL

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir