MAYBELLINE NEW YORK INSTANT AGE REWIND KAPATICI

MAYBELLINE NEW YORK INSTANT AGE REWIND KAPATICI LIGHT

MAYBELLINE NEW YORK INSTANT AGE REWIND KAPATICI  Göz altlarınızı kapatmayı değil, tüm yüzümüzü ile silmeyi hedefliyor. İçerisinde bulunan Goji Berry yani kurt üzümü özü ile cildinizi sıkılaştırarak, yaşlanma çizgilerini yavaş yavaş ortadan kaldırmayı hedefliyor. Kremsi bir yapısı olduğundan kullanımı çok pratik ve kolay. Ortadan yoğuna doğru giden kapatıcılık oranı ile ufak bir miktar kullanarak kusursuz göz altlarına sahip olabilirsiniz.

İnce bir yapısı olduğundan günlük kullanım için oldukça uygun bir ürün. Günlük kullanım için son derece uygun olan bu ürün yüksek kapatıcılığı ile de vazgeçemeyeceğiniz bir makyaj malzemesi olacak. Ürünün en büyük özelliği göz altlarınızdaki kusurları kapamak değil, silmek. Kapatıcılığının yanı sıra gözaltlarınızdaki her türlü problemi bir silgi gibi silerek yok etmeyi vadediyor. Bu vadini de büyük ölçüde gerçekleştirmeyi başarıyor.

Ürünü kremsi ve kolay uygulanabilen yapısından dolayı göz altlarınıza kolaylıkla ister parmak, ister fırça, isterseniz de makyaj süngeri ile uygulayabilirsiniz. Kremsi olan yapısı uyguladıktan sonra hafif pudralaşıyor. Bu yüzden üzerine pudra geçmenize gerek kalmıyor. Sabitlemediğiniz takdirde göz altlarınızda 5-6 saat arası kalıcılık sağlıyor. Fakat çok yağlı bir cildiniz varsa pudra geçmenizi tavsiye ederiz. Saten bitişli olduğundan dolayı parlama yapmıyor.

Birçok kapatıcı da yaşadığımız çizgilere dolma sorununu bu kapatıcı ile yaşamıyoruz. Yoğun bir kapatıcılığı ama incecik bir yapısı olduğundan çok az uygulamanız yeterli olacaktır. Çok az uyguladığınız zaman ürünün kalıcılığı daha fazla olacak ve çizgilerinize dolmayacaktır.

Ürün alışılagelmiş diğer kapatıcılardan farkı sünger aplikatörü olmasından dolayı kullanımı diğer kapatıcılara oranla daha kolay. Ürünün kapak kısmında bulunan kırmızı şeridi sola doğru çevirdiğinizde ürün sünger aplikatöre geliyor ve bu sünger aplikatör ile kolaylıkla uygulayabilirsiniz. Bu da kapatıcıya büyük bir kullanım kolaylığı ve tercih edilebilirlik katıyor. Ürünü sünger başlığı ile sürüp parmaklarınızla dağıttığınız takdirde daha  yoğun bir kapatıcılık elde edebilirsiniz.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

MAYBELLINE NEW YORK INSTANT AGE REWIND KAPATICI” için bir yorum

  • Haziran 22, 2018 tarihinde, saat 2:59 pm
    Permalink

    göz altımda pütürcüklenme yaptı heralde süngerden birdaha asla almam!!!!!!!!!!!1 nefretim !!!!!!

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir