NARS SHIMMER FAR

NARS SHIMMER FAR

Nars Shimmer Eyeshadow, ışıltılı yapıda, canlı renklerde, zengin pigmentli ve kolay sürülen tekli far serisidir. Tek başına ya da birlikte uygulanabilen bu ışıltılı farlar, pigment içeriği yüksek, uzun süre kalıcı ve kırışmalara dayanıklı mikro incelikte tozlarla formüle edilmiştir. Rahat dağıtılır ve kat kat uygulanabilir.

Nars Shimmer Eyeshadow:

– Işıltılı yapıda, canlı renklerde, zengin pigmentli ve kolay sürülen tekli far serisidir.

– Tek başına ya da birlikte uygulanabilen bu ışıltılı farlar, pigment içeriği yüksek, uzun süre kalıcı ve kırışmalara dayanıklı mikro incelikte tozlarla formüle edilmiştir.

– Renkler pürüzsüz ve eşit bir şekilde cildinizde kayar ve zahmetsizce dağılır.

– Daha çarpıcı bir etki için kat kat uygulanabilir.

– Farları tek tek ya da birlikte kullanabilirsiniz.

– Nars Diffusing Brush , ürünü dağıtmak ve buğulu gözler yaratmak için olmazsa olmaz fırçalardan biridir. Nars Wide Countour Eyeshadow Brush ise açılı kıvrık uçlu şekliyle, göz kapağının tamamına ya da belirli bir kısmına hassas uygulama yapmanıza imkan tanır.

KULLANIMI

– Nars Shimmer Eyeshadow farı uygulamadan önce göz kapağınıza far bazı sürebilirsiniz. Böylece göz makyajınız gün boyu taze ve ilk uygulandığı andaki gibi görünür. Nars Smudge Proof Eyeshadow Base, hafif yapılı, etkisi oldukça güçlü bir göz makyaj bazıdır. Farın dağılmasını, kırışmasını ve topaklanmasını önler. Antioksidan pirinç özü takviye edilmiş Smudge Proof Eyeshadow Base, cilde temas ettiği anda kurur ve hassas göz kapağının pürüzsüz ve renk uygulaması için hazır olmasını sağlar. Ayrıca farın renk yoğunluğunu en üst düzeye çıkarır.

– Nars Diffusing Brush , ürünü dağıtmak ve buğulu gözler yaratmak için olmazsa olmaz fırçalardan biridir. Nars Wide Countour Eyeshadow Brush ise açılı kıvrık uçlu şekliyle, göz kapağının tamamına ya da belirli bir kısmına hassas uygulama yapmanıza imkan tanır. Nars Blending Eyeshadow Brush #42; renk tonlarını son bir kez dağıtarak, gözlere son dokunuşu yapmak için mükemmeldir.

– Son olarak kirpiklerinize Nars Audacious Mascara ile uzunluk vererek, etkileyici bir görünüm yaratabilirsiniz.

– Makyajınızı temizlemek için, Nars Gentle Oil-Free Eye Make Up Remover yağsız göz makyaj temizleyicisini kullanabilirsiniz. Ovalamaya gerek kalmadan, suya dayanıklı makyajı bile kolayca çıkaran yüksek performanslı, son derece hafif bir makyaj temizleyicidir. Hassas gözler için harikadır ve kontakt lens takanların kullanımı için de idealdir. Salatalık ve papatyayla içeriği zenginleştirilmiştir.

[Toplam:1    Ortalama:5/5]

NARS SHIMMER FAR” için 3 yorum

 • Haziran 9, 2018 tarihinde, saat 4:28 pm
  Permalink

  Güzel bir ürün ancak tekli olmasına karşın oldukça pahalı…

  Yanıtla
 • Temmuz 8, 2018 tarihinde, saat 2:16 pm
  Permalink

  sahip olduğum en güzel ve en iddialı kahverengi far. çok küçük altın rengi simler barındıran orta koyulukta bir kahverengi. içeriğindeki simler nedeniyle sağlam bir baz ile kullanılması gerekiyor.

  Yanıtla
 • Temmuz 8, 2018 tarihinde, saat 2:17 pm
  Permalink

  mükemmel bir far, bende cumartesi günü satın aldım.

  rengi, yapısı, isteğine göre mat veya saten bitişi son derece kalıcı oluşunu çok sevdim.

  önce kirpik kiplerine eyeliner çeker gibi nemli fırçayla sürüp karıştırma fırçasıyla katlanma bölgeme kadar gölge veriyorum ve bol rimel kullanıyorum.

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir