GOLDEN ROSE FALSE LASHES MASKARA

GOLDEN ROSE  FALSE LASHES MASKARA

GOLDEN ROSE FALSE LASHES MASKARA  Son zamanlarda kalitesiyle kendinden olukça bahsettiren bir marka… Golden Rose! Uygun fiyatlı ürünleriyle herkese hitap eden bu markanın bu güzel maskarasından bahsedeceğiz. Bu rimel,kirpikleri uzatmayı ve hacim vermeyi vaad ediyor. Rengi de oldukça siyah olan bu maskaranın,fotoğraftan da anlaşıldığı üzere plastik bir fırçası var. Etkisinden bahsedecek olursak,gerçekten verdiği vaadleri yerine getiren bu maskara beklentileri boşa çıkarmayarak kirpikleri uzatıp hacim veriyor. İlk kullanımda bile kirpikleri birbirine yapıştırmayıp, asla akma dökülme yapmıyor. Waterproof bir maskara olmadığı için,temizlerken de hiç zorlamadan çıkıyor. Tabi ki maskara konusunda herkesin beklentisi  ve kirpik yapısı farklıdır. Ama istenilen beklenti kirpiklerin uzaması ve daha hacimli görünmesi ise bu ürün gerçekten tavsiye edilecek kadar güzel bir ürün.

Fiyatı: 26 TL

[Toplam:6    Ortalama:3.5/5]

GOLDEN ROSE FALSE LASHES MASKARA” için 3 yorum

 • Temmuz 8, 2018 tarihinde, saat 2:21 pm
  Permalink

  yaklaşık 1 aydır her gün kullanıyorum. sıradan bir maskara, çıkarması çok kolay. kirpik dökmüyor, yapışmıyor. sürerken yapıştırmıyor, kıl fırçalı. kıvırması, dolgunluğu sıradan. ekstra bir olay katmıyor bence. çok zorlarsanız akma yapabiliyor mesela 12 saat gözünüzdeyse. ürünün kabı çok güzel bence, ilgi çekiyor. günlük kullanım için ideal sayılır ama daha iyileri de vardır, aşırı bir siyahlık kattığını da düşünmüyorum.

  Yanıtla
 • Temmuz 8, 2018 tarihinde, saat 2:21 pm
  Permalink

  en güzel yanı doğal durması. örümcek bacağı görüntüsü yaratmıyor hiç.

  açıkçası essence markasının bir kaç maskarası daha iyi olduğu için onlardan birine döneceğim sanırım. yine de kötü anılarla kalmayacak aklımda. belki ileride tekrar alırım o ambalajının hatrına.

  Yanıtla
 • Temmuz 8, 2018 tarihinde, saat 2:22 pm
  Permalink

  güzel ayırıp uzatıyor kirpikleri ama benim aradığım en önemli şey hacim ve takma kirpik etkisi olduğu için memnun kalmadım bundan neredeyse hiç hacim vermiyor. ambalajı çok güzel bu arada, kullanmasam da makyaj masamda durması hoşuma gidiyor.

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir