Flormar Loose Powder ( Toz Pudra)

Flormar Loose Powder ( Toz Pudra)

Çok övülen,etkisinin çok olduğundan bahsedilen toz pudralar artık hepimizin makyaj çantasında! Uygun fiyatlısından pahalısına bir çok markada bulunan bu toz pudralardan Flormar’a ait olanından bahsedeceğiz. 18 gr olan bu ürünün kullanım süresi bir yıl ama o kadar uzun süre dayanacak bir ürün değil. Toplamda 6 rengi mevut. Baking yapmada çok tercih edilen bu ürün sabitleme konusunda da oldukça başarılı. Oldukça ince yapılı bir ürün olduğu için pul pul bir görüntü yapmıyor diyebiliriz.Duruşu da çok doğal. Bu tarz pudralara çok para ödemek istemiyorsanız,uygun fiyatlı bir alternatif olan Flormar’ın bu ürününe bakabilirsiniz.

İndirimsiz Fiyatı: 40 TL

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Flormar Loose Powder ( Toz Pudra)” için 3 yorum

 • Temmuz 17, 2018 tarihinde, saat 7:17 pm
  Permalink

  indirimdeyken yarı fiyatına aldım bence indrimi bekleyip öyle alın 😀

  Yanıtla
 • Temmuz 17, 2018 tarihinde, saat 7:17 pm
  Permalink

  transparan olanını almadığım için pişman oldum. ilk 3 tonu kaldırmış ve ben olanların en açığını aldım tabi koyu geldi. üstüne sürüp bir kat da eski pudramdan sürmek zorunda kalıyorum. çok da sevemedim ama puf puf pamuğu ve epey bereketli olması iyi yönleri.

  Yanıtla
 • Temmuz 17, 2018 tarihinde, saat 7:18 pm
  Permalink

  yağlı cildimi çok güzel sabitliyor. sadece bir nemlendirici üzerine sürerek bile gün geçirebiliyorum. göz altı aydınlatmasını da çok başarılı buldum.

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir