Loreal Infaillible Makyaj Bazları

Loreal Infaillible Makyaj Bazları

Makyaj altı bazları hepimizin kurtarıcısı diyebiliriz. Özellikle de makyajı sabitleme konusunda,kalıcılığı çok fazla arttırıyor. İhtiyaca göre bir çok farklı seçeneği olan bu bazların uygun ve yüksek fiyatlı alternatifleri de mevcut. Loreal’in Infaillible serisindeki bu 3 farklı ihtiyaca uygun makyaj altı bazlarından bahsedeceğiz.

 

 

  • Loreal Infailible Luminizing Primer (Aydınlatıcı Makyaj Bazı )

 

Makyaj da ışıltıyı ve aydınlık görünümü sevenler için çok güzel bir ürün. Hem yaptığım makyajın kalıcılığı artsın hemde aydınlık bir görünüm olsun diyorsanız,tam size uygun bir ürün.  Aslında oldukça gri ışıltılar içeriyor,elinize&yüzünüze sürdüğünüzde hoşunuza gitmeyebilir ama üstüne fondöteninizi uyguladığınızda cilt ile çok güzel bütünleşerek istediğiniz görüntüyü size veriyor.,

 

 

  • Loreal Infaillible Pore Refining Primer (Gözenek Gizleyici Makyaj Bazı)

 

 

Cildi kurutmayan,yapısı diğer bazlara göre biraz daha ğır olan bu bazın gözenekleri blurlaştırma gibi bir vaadi var. Evet vaadini yerine getiriyor. Eğer gözenekleriniz çok fazlaysa,fondöten sürdükten sonraki o görüntüyü beğenmiyorsanız bu ürünü kullanabilirsiniz. Cildi makyaja daha kusursuz hazırlıyor.

 

 

  • Loreal Infaillible Mattifying Primer (Matlaştırıcı Makyaj Bazı)

 

Özellikle yağlı,karma ciltlerin sorunu olan parlama için çok güzel bir ürün. Eğer cildinizdeki parlamadan,yağlanmadan rahatsızsanız bu ürünü deneyebilirsiniz. Cildi kurutmadan,germeden çok güzel bir şekilde yaplanmayı engelliyor. Öyle ki bu makyaj bazını kullandıkan sonra cildinizi pudralamaya gerek kalmıyor diyebiliriz. Loreal’in bu makyaj altı bazlarını biz gerek yapıları gerek kalıcılıklarından dolayı çok sevdik. Sizde kendi ihtiyacınıza uygun olanı seçip deneybilirsiniz!

İndirimsiz Fiyatları: 60 TL

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir