NYX-Dark Circle Concealer

NYX-Dark Circle Concealer

Bu üründen bahsetmeden önce corrector nedir ondan bahsedelim.. Hepimizin aslında çok duyduğu bazılarımızın da tam olarak bilmediği bu ürün nedir? Corrector, bazen genetik bazen de çevresel sebeplerden olabiliyor. Ve kapatıcı ile göz altımızı kapatmaya çalıştığımızda aslında istediğimiz gibi kapanmadığını görüyoruz. Kapatıcı ile kapatılmayacak kadar problemli göz altlarının kullanması gerektiği bir çeşit kapatıcıdır. Genelde ilk corrector daha sonra üstüne de kapatıcı uygulayıp pudra ile sabitlemeliyiz. Bu üründen bahsetmek gerekirse gerçekten yapı olarak çok yumuşak. Nyx genelde uygun fiyatlı olup kaliteli ürünleriyle bilinen bir marka. Bu ürün ise diğer ürünleri gibi başarılı. 4 rengi bulunan( Fair,Light,Medium,Deep) üründe istediğiniz tonu rahatça bulabilirsiniz. Renk konusunda asla sıkıntı çıkmayacak şekilde bir kapatıcı. Ürünün kapatıcılığına gelirsek evet fiyat performans açısından oldukça güzel bir kapatıcılığı var. Sizi rahatsız eden göz altı problemleriniz varsa denemenizi tavsiye ederiz.

Fiyatı: 33 TL

[Toplam:3    Ortalama:4.3/5]

NYX-Dark Circle Concealer” için 3 yorum

 • Temmuz 8, 2018 tarihinde, saat 1:52 pm
  Permalink

  ürünü sevdim bence mufe turuncu corrector a muadil olabilir. bobbi brown corrector a göre daha yumuşak yapıda, üstüne aydınlık bir concealer ve pudra geçtikten sonra gayet başarılı sonuçlar alınıyor.

  Yanıtla
 • Temmuz 8, 2018 tarihinde, saat 1:54 pm
  Permalink

  Kötü bir ürün bence. light rengi açık, medium rengi de koyu geliyor bana. yapısı hiç kurutmayacakmış, aksine nemlendirecekmiş gibi duruyor ama “dry patch” denilen o kuru bölgelerime bu kadar yapışan bir ürün daha kullanmadım. hem yağlı yağlı duruyor, hem ciltteki bütün pürüzleri abartarak belli ediyor (göz altındaki minik minik pütürlerden bahsediyorum). illa bir transparan pudra gerektiriyor, fakat gel gör ki makyaj konusunda o kadar azimli değilim. ama aydınlattığı doğrudur.

  Yanıtla
 • Temmuz 8, 2018 tarihinde, saat 1:54 pm
  Permalink

  Mor göz altlarıma bir umut boca ettiğim kapatmayan kapatıcı, ben light rengini aldım belki renk seçimimden dolayı bu memnuniyetsizlik. bu sıralar elim flormarın benzer ürününe gidiyor o sanki daha iyi kapattı gibi.

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir